Bocek İlaclama

Bocek İlaclama

Akbaba Hamam böceği İlaçlama,

Akbaba ilaçlama, uyguladığı yeni formülüyle ve alanında uzman kadrosuyla böceklerin ölmesi için yeni çalışmalar yapmaktadır.
Hamam böceğinde ilaç ne kadar etkili olursa olsun uygulama tekniği yanlışsa Hamam böceklerinin bağışıklık sistemini güçlendirirsiniz bu durum karşısında bir sonraki ilaçlamada fayda etmeye bilir. Doğru zamanda ve doğru ilaçlama teknikleri ile ilaçlama yapılmalıdır.
Hamam böcekleri çok hızlı üreme yaptıkları için yanlış ilaçlama yapılmasından dolayı yeni üreyenler de bağışıklık sistemi güçlü üreyeceklerdir.  Bu durumu engelleyebilmek için Akbaba İlaçlama  AKBABA İLAÇLAMA Ziraat mühendislerinin yorumu doğru geliştirilmiş ilaçlama teknikleridir. Hamam böceği ilaçlaması uzman ekiplerce yapılmalı ve 15 gün ara ile ikinci ilaçlama yapılmalıdır. Hamam Böceğinde ikinci ilaçlama Neden önemli larva yapan hamam böcekleri larvadan çıktıkları dönemde yeniden larva yani yumurta dönemine girmeden yapılmalıdır Hamam böceği ilaçlaması Yapılan işlem ekiplerimizin itinalı çalışması sonucu sona erecektir.
Hamam böcekleri hemen her ortamda yaşamaya uyumlu canlılardır. Bu canlılar yaşadıkları ortamlarda çok hızlı çoğalabilirler ve hemen her şeyle beslenebilirler. Hamam Böcekleri kutup bölgeleri hariç dünyanın her yerine yayılmışlardır.
Hamam böceklerinden Türkiye’de üç tür bulunur.
Bunlar;
Alman Hamam Böceği (Kalorifer Böceği)
Doğu Hamam Böceği (Karafatma)
Amerikan Hamam Böceği
Hamam böcekleri hemen her ortama uyum sağlayan canlılar olsa da daha çok nemli ve ılık yerlerde yaşamayı tercih ederler. Bu canlılar gelişmiş bir sürü yapısına sahiptirler. Hamam böceklerinden bazı türleri bir ay boyunca hiç bir şey yemeden hayatta kalabilirler. Hamam böcekleri birçok farklı özellikle donatılmış canlılardır.
Hamam böcekleri su altında yarım saate kadar boğulmadan kalabilirler;
Hamam böcekleri insanlara oranla radyasyona 15 kat daha dayanıklıdır.
Hamam böcekleri kafaları koptuğunda bile 2 haftaya kadar hayatta kaldıkları gözlenmiştir. Bunun nedeni hamam böceklerinin beyinlerinin ayaklarında olmasındandır. Fakat kafası kopan hamam böceği açlıktan ölecektir.
Hamam böcekleri çeşitli hastalık etkenlerinin taşıyıcılarıdır. Hamam böcekleri bulundukları ortamlar nedeniyle birçok hastalığın taşıyıcısı konumundadırlar. Bunlardan bazıları; kolera, tifo, verem gibi hastalıklarıdır.
Profesyonel bir ilaçlama hizmeti almadan bu canlılarla mücadele güçtür. Her ortamda çok hızlı üreyebilir ve yaşayabilirler. Ayrıca çok hızlı çoğalan canlılardır. kısa sürede sayıları binlerce olabilir. Hamam böceği ilaçlama ile ilk ilaçlamada mevcut hamam böcekleri öldürülürken yumurta halinde olan böceklere bu ilaç etki etmeyecektir. Bunun için ilaçlama ekibimizin verdiği periyot ta yumurtadaki böceklerin çıkma süreleri göz önüne alınır ve ikinci bir ilaçlama yapılması gerekir.
Hamam böcekleri ile mücadele konusunda Akbaba İlaçlama firmamızdan destek alabilirsiniz.  

Bocek İlaclama İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ