Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Böcek ve haşere alışveriş çantalarımızla, eve aldığımız eşyalarımızla, açık unutulan cam ve kapılardan eve kolaylıkla yerleşebilir. Kendi yöntemlerinizle uygulayacağınız ilaçlar yeterli olamaz. Sadece bu böceklerden birkaçını öldürebilirsiniz, yanlış yaptığınız zaman böcek daha da çoğalmaya devam eder. İnsektisit içerikli ilaçlar doğru yöntemlerle ve doğru bir şekilde yapılmalıdır.


Akbaba ilaçlama size bu konuda gerekli ve doru hizmeti verecektir. Evinize gelen Akbaba İLAÇLAMA ekip ve elemanlarımız evinizde bulunan ve bulunması muhtemel bütün haşere, böcek ve kemirgenin yerini tespit ederek gerekli olan tüm gerekeni yaparız. İlaçlamalarımızda WHO(dünya ağlık örgütü) sağlık bakanlığının bizlere verdiği ilaçlar tüketilmektedir.


Bu ilaçlar düşük toksitise ilaçlar olur. Kesinlikle insan sağlığına zararı olmayan ilaçlardır. Renksizdirler kir yapmazlar. Ev ve eşyalar üzerinde zarara yol açmaz. Bu ilaçlar uçan ve yürüyen böcek üzerinde etkilidir. Hamam böceği, kalorifer böceği, güve, tahta kurdu, pire, tahtakurusu, örümcek, yaban arısı, karınca, sinek, kene, tatarcık, toz akarı, karafatma, fare, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, akrep, çiyan, kırkayak, kulağakaçan, tespih böceği vb haşerelerin üzerinde son derece etkili ilaçladır.


  Sizin istediğiniz saatlere göre servislerimiz yönlendirilir, işlerinizde herhangi bir aksama olmaz. Bizlere ulaşmak için iletişim bölümünden bizleri arayabilirsiniz.

Ev İlaçlama İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ