Fabrika İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Fabrikalar ana üretim sahaları olmaları ve çalışan sayısının fazla olması sebebi ile hastalık ve virüslerin yayılma hızı diğer alanlara göre daha fazladır. Fabrika ilaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde risk derecesi yüksek bir sorumluluğu üstlenmiş olacaksınız. Gerek kendiniz gerek ise çalışanlarınızın güvenliği için profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmanız büyük önem taşımaktadır. Unutmayınız ki hatalı yapılan ilaçlamalar ve ilaç seçimleri çalışanlarınız ve sizin sağlığınızı ciddi ölçüde tehdit etmekle beraber, maddi kayıplara da yol açmaktadır.Fabrikalarda görülmesi yüksek olan FARE, HAMAM BÖCEĞİ, TAHTA KURUSU gibi haşerelerdir.

Gerek çalışanlarınızın işlerini sağlıklı bir ortamda yürütebilmeleri gerek ise ürünlerinizi kullanacak olan hitap ettiğiniz tüketicilerin sağlıkları için düzenli olarak fabrika ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

Tüm teknolojik gelişmeleri çok yakından izleyen firmamız, kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Akbaba İlaçlama olarak İstanbul ve tüm ilçelerinde fabrika ilaçlama hizmetini garantili bir şekilde sunmaktayız.

Tüm haşere ve KEMIRGEN sorunlarınız ve fabrika ilaçlama yöntemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için Akbaba İlaçlama danışma hattımızı arayabilirsiniz.

İletişim için lütfen ARAYINIZ.

Fabrika İlaçlama İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ