Site Apartman İlaçlama

Site Apartman İlaçlama

Toplu Konut İlaçlama servisimiz ve buna bağlı ilaçlama timlerimiz, toplu konutların bulunduğu ortama giderek, en elverişli ilaçlama teknikleri ile ilaçlama işlemine başlamakta, sonrasında ise yapılacak olanları toplu konut sakinlerine teker teker ve özenle anlatmaktadırlar.

Yapılan uygulama ve işlemlerde kullanılan malzemelerin en kalitelileri kullanılır. Bu malzemelerin insan sağlığına herhangi bir zararı dokunmayan, içerdiği kimyasal maddelerin bedensel rahatsızlıklara sebep olmayacak ölçüde kullanılmasına özen gösterilmelidir. İlaçlama Servisimiz bu konuda gerek Sağlık Bakanlığından Onaylı ve ilgili sağlık kuruluşlarından reçeteli ilaçlarımızla üretim yerlerinizin temizliği konusunda oldukça hassas ve sağduyulu olarak çalışmalarını devam ettirmektedirler. Sitelerde karafatma, örümcek, karınca gibi haşere şikayetleri olabilir. Fare gibi kemirgenlere de oldukça rastlanmaktadır.

İlaçlama Tekniklerimizin başında Sağlık Bakanlığının tüzük ve yönetmeliklerine uygun standartlarda ve yapıda kaliteli malzemeler kullanmamız gelmektedir. Bunun yanında kullandığımız malzemeler Toplu Konutlarınız ve yaşadığınız mekanlar için özel olarak hazırlanmakta, Toplu Konut İlaçlama sonucunda herhangi bir zararlı canlı, haşere ya da böcek türü kalmamaktadır. Akbaba İlaçlama olarak Bursa ve tüm ilçelerinde garantili site ilaçlama hizmeti sunmaktadır. 7/24 bize ulaşabilirsiniz.


İletişim için lütfen ARAYINIZ.

Site Apartman İlaçlama İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ